Dosya Oluşturma

USB ile IPTV listesi yükleme: Bilgisayarınızdan “Not defteri”(Not Pad) programını açınız. Not defteri dosyasına aşağıda verdiğimiz örneklemeye bakarak kendinize liste oluşturunuz.

Örnek;

SPOR KANALI,http://145.255.192.8:1935/live/playlist.m3u8
ATV,http://atv.com.tr/test/deneme

Ekleme ve düzenleme işleminiz bittiğinde dosyanın bilgisayarda görünen ismi ve formatı iptv_list.txt olmalıdır. (Bazı bilgisayar işletim sistemlerinde Windows 7 ve Windows Xp vs. Dosyaların formatlarını göstermeyebilir, örnek: Resim dosyasını “Resim.jpg” yerine “Resim” gösterebilir. Bu sorunu bilgisayarınızdan “Belgelerim” bölümüne girin,bu bölümde yukarıda bulunan sekmelerden “Araçlar” bölümünden “Klasör seçenekleri” menüsünden “Görünüm” bölümüne girin ve bu bölümde “Bilinen dosyaların formatlarını gizle” seçeneğini deaktif yapınız.) iptv_list.txt dosyasını USB flash diskinize yükleyin ve Uydu alıcınızdan IPTV uygulamasını açın. Uydu alıcınız otomatik olarak flash diskinizde bulunan iptv_list.txt formatlı dosyanızı yükleyecektir.

Hazır Yükleme

Satın aldığınızda hazır olarak sizlere Hiremco iPTV Listesi Vermekteyiz. İyi Seyirler. hiremco chipbox, hıremco

Link ekle Ücretsiz Dizin Sitesi toplist EkleFirma.com | Ücretsiz Firma Rehberi Link ekle arama motorlarina kayit, site ekle, link ekle, toplist site ekle Siteni Ekle Pagerank Kazan Site Ekle Site Linkini Dizine Ekle Tesoro Directo